
Direktor Univerzitetsko kliničkog centra /UKC/ Republike Srpske Vlado Đajić i zaposleni u ovoj zdravstvenoj ustanovi zahvalili su premijeru Srpske u ostavci Radovanu Viškoviću za svaku vrstu podrške koju je pružao UKC-u tokom mandata.
Đajić je izjavio novinarima da posebnu zahvalnost Viškoviću duguju za podršku tokom pandemije virusa korone.
On je rekao da je uz podršku Viškovića, kao i ostalog rukovodstva Republike Srpske, nabavljeno mnogo savremene opreme, izgrađeno nekoliko zgrada, a veliki broj ljekara je prošao razne vrste edukacija.
Zaposleni na UKC su razvili transparent sa natpisom „Hvala gospodinu Viškoviću – osoblje i pacijenti“.
Poznato je da medicinski radnici nisu zadovoljni platama u zdravstvu, primjetan je i veliki odliv ovog kadra.
Podsjećamo, Višković će ostati upamćen i po raznim gafovima, a jedan od njih je da „Korona virus je i izmišljen da bi se zaustavio privredni rast“.
(BN/Srna) Foto: UKC
Be the first to comment