Četiri medalje za Atletski klub „Trebinje“ na državnom prvenstvu BiH

Leutar.net Četiri medalje za Atletski klub "Trebinje" na državnom prvenstvu BiH

Članovi AK „Trebinje“ osvojili su četiri medalje na dvoranskom prvenstvu BiH za seniore, starije i mlađe junior. Takmičenja su održana u Sarajevu i Zenici.

Oni su osvojili tri zlatne i jednu bronzanu medalju.

Marko Šuković je osvojio zlatnu medalju u disciplini skok u vis.

U konkurenciji mlađih juniorki Emilija Pikić je osvojila prva mjesta u disciplinama skok u dalj i troskok.

Leutar.net Četiri medalje za Atletski klub "Trebinje" na državnom prvenstvu BiH

U konkurenciji starijih juniorki Sara Tomić osvojila bronzanu medalju.

Leutar.net Četiri medalje za Atletski klub "Trebinje" na državnom prvenstvu BiH
Facebook komentari

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.