Na Sokocu je juče održano Prvenstvo BiH za atletičare. Po hladnom i kišovitom vremenu u kategoriji mlađih juniorki takmičarke AK „Trebinje“ osvojile su 4 medalje.
Tekst se nastavlja poslije oglasa

Dvije srebrne medalje osvojile su Sara Tomić na 800m i Katarina Filipović u kategoriji bacanje koplja.
Dvije bronzane medalje osvojile su Katarina Filipović u kategoriji bacanje kugle i Emilija Pikić u skoku u dalj.

Čestitke sa Leutara!
Facebook komentari
Be the first to comment