Trebinjka nominovana za nagradu “Snaga izvrsnosti”

Milica je završila tečaj za somelijera, kao i tri stepena Londonske vinske akademije u Splitu, zajedno sa suprugom

Udruženje poslovnih žena BiH nominovalo je Trebinjku Miku Zubčević Anđelić za nagradu „Snaga izvrsnosti“ u kategoriji preduzetništvo.

Tekst se nastavlja poslije oglasa

Prodajem zemljište uz Trebišnjicu
Oglas

Mika Zubčević Anđelić je 15 godina izvršni direktor Vinarije Anđelić. Porodična vinarija u kojoj trenutno radi peta generacija, sa tradicijom dugom preko stotinu godina. Prva žena sommelier u BiH, prva žena iz BiH sa završenim obukama u najstarijoj vinskoj akademiji iz Londona WSET.

Jedan od osnivačica Turističkog klastera Hercegovine i Udruženja sommelier-a u BiH. Od nedavno izglasana za predsjednicu Savjeta za žensko preduzetništvo u Područnoj Privrednoj komori Trebinje. Samohrana majka četvoro djece. Vranac Selekcija 2011. je uz Žilavku i Mičevac dobio nagradu (bronzu) na Decanteru.

Izvor: hercegovinapress.com

Facebook komentari

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.