Najava uspješne sezone za atletičare

Danas u Zenici održano prvenstvo BiH u dvorani za cicibane-ke, pionire-ke, stariji pioniri-ke. Na prvenstvu učešće je uzelo 17 klubova i 230 takmičara. Organizator prvenstva je bio Atletski klub „Zenica“ iz Zenice.

Altetičari atletskog kluba Trebinje osvojili su tri medalje. U konkurenciji starijih pionira Marko Šuković je osvojio drugo mjesto u disciplini 60m prepone. Kod cicibanki Sara Žulović osvojila je treće mjesto u disciplini 60 m i u konkurenciji mlađih pionirki Jelena Šaraba je osvojila treće mjesto i bronzanu medalju u disciplini 60m sa prepone.

I ostali takmičari Sara Tomić, Lana Lojović, Kristina Grujičić i Mirko Ignjatić ostvarili su dobre rezultate i tako najavili uspešnu sezonu za ovaj klub.