Predstavnici Engleske privredne komore E-PrKno, Del Boj i Rodni Troter, iskoristili su jutro da popiju kafu pod platanima.
Del Boj je posjetio gradsku pijacu koja je jedan od simbola ovog grada. On je razgovarao sa prodavcima čuvenih hercegovačkih proizvoda meda, sira, kajmaka i ostalih namirnica, a ponudio je i neke svoje proizvode koji bi mogli obogatiti ponudu.
Del Boj i Rodni su, nakon sastanka sa predstavnicima engleske manjine, izjavili da će institucije Engleske raditi na tome da se popravi položaj Engleza u Trebinju i Republici Srpskoj. Oni su istakli da će institucije Engleske i dalje pomagati povratničku populaciju.
Posjetili su i Anđelkinu kapiju i obećali da će izvršiti revitalizaciju čitavog Starog grada i da će iskopati kanal nalik kanalima oko engleskih dvoraca.
Del Boj i Rodni sastali se sa predstavnicima Elektroprivrede Republike Srpske i Regulatorne agencije. Dogovoren je otkup struje po povoljnim uslovima.
Leutar:NET
(Ovo je tekst satiričnog sadržaja. Napisan je bez namjere da nekoga uvrijedi ili omalovaži.)
Be the first to comment