Sarajevski penzioner na grebalici dobio 150.000 KM. “Živjeću lagodnije, imao sam minimalnu penziju“

Leutar.net Sarajevski penzioner na grebalici dobio 150.000 KM. “Živjeću lagodnije, imao sam minimalnu penziju"

Život mu se preko noći promijenio.

Tekst se nastavlja poslije oglasa

Prodajem zemljište uz Trebišnjicu
Oglas

Jednom sarajevskom penzioneru život se preko noći promijenio nakon što je na grebalici jedne bh. kladionice ostvario najveći dobitak i izgrebao 150.000 KM.

On je u petak kupio srećku i javio se u direkciju kako bi naplatio novčani dobitak. Kako saznajemo, sretni dobitnik je sa Ilidže.

Kako je rekao, ovaj dobitak će mu dobro doći da bi ostatak života proveo lagodnije jer trenutno prima minimalnu penziju koja nije bila dovoljna za pristojan život.

Izvor: Buka

Facebook komentari

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.